Joop Nightflight – jeden z symboli historii perfum

0
1565
Joop Nightflight – jeden z symboli historii perfum

Męskie perfumy Joop Nightflight to jedna z najbardziej klasycznych propozycji z kolekcji, która miała premierę w 1992 roku. Kompozycja ma w sobie coś niesamowitego, a w opinii wielu ekspertów, ich aromat do dziś pozostaje nieosiągalny dla nowszych propozycji. Joop Nightflight to dla niektórych zapach młodości, a dla innych duże zaskoczenie spowodowane nieustającą „aktualnością” i wciąż najwyższą jakością tych perfum. Czy warto zdecydować się na zakup Joop Nightflight?

Joop Nightflight – klasyczne perfumy

Joop Nightflight, czyli klasyka gatunku w świecie perfum, to wciąż jeden z najpopularniejszych wyborów wśród osób, które naprawdę zwracają uwagę na swój styl. Wiele starszych osób wspomina, że od razu kupiła i zaczęła używać Nightflight, kiedy został wydany w 1992 roku. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ niebieska szafirowa butelka z grawerowanymi gwiazdami i zakrętka owinięta srebrną metalową opaską natychmiast przyciąga uwagę. Nightflight był zaskakująco przyjemną alternatywą dla pierwszej propozycji z tej samej serii.

Joop Nightflight – perfumy wciąż na czasie

Oryginalna wersja ’92 miała niewiarygodnie świeżą właściwość, z rodzajem klimatu przypominającego Azzaro Chrome i Davidoff Cool Water, Giorgio Beverly Hills Wings i Chopard’s Heaven. Zapach Joop Nightflight przypomina nieco lot w nocy w pełni księżyca na tle bezchmurnego nieba. Zaraz po pierwszym aromacie przypominających nocny lot, w powietrzu pojawia się świeży zapach owoców cytrusowych i bergamotki, kremowej lawendy i trawiastych zielonych nut. Dla wielu osób najlepiej ocenianą nutą jest ananas. Całość jest aromatyczna, cytrusowa, nieco owocowa i oczywiście zielona. Nuta serca zmienia się następnie w coś bardziej słodko-gorzkiego. Jawnie hipnotyczny migdał świetnie komponuje się z białymi kwiatami, delikatną różą i drzewem różanym. To właśnie nuta bazy, która doprowadza do kwiatowego posmaku, utrzymuje się przez wiele godzin.

Joop Nightflight – wczoraj, dziś i jutro, czyli o historii magicznych perfum

Joop Nightflight to jeden z zapachów, który bez wątpienia jest częścią historii perfum. Obecnie, prawie 30 lat po jego premierze, wciąż cieszy się dużą popularnością i jest opisywany w samych superlatywach. Początkowo zapach stał się ogromnym hitem na całym rynku. Następnie, po kilku latach ogromnej (przez niektórych nieoczekiwanej) euforii na punkcie tych perfum, stał się twarzą domów handlowych i bardzo masowym produktem, dlatego wielu koneserów zaczęło go unikać. Niektórzy tylko próbowali, a następnie zapominali i przestawali go stosować. Dla zdecydowanej większości jest to jednak klasyk, który nigdy nie odejdzie w zapomnienie. Obecnie należy do jednych z najlepiej rozpoznawalnych perfum, które są wybierane zarówno przez koneserów, jak i przez zwykłych klientów sklepów, którzy po prostu szukają najlepszej opcji dla siebie, aby osiągnąć doskonały zapach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here